Ke stažení

Název souboru Odkaz ke stažení
Potvrzení od doktora Stáhnout PDF
Stáhnout DOC
Nástupní list Stáhnout PDF
Stáhnout DOC
Poslední informace před odjezdem Stáhnout PDF
Stáhnout DOC

* Jednotlivé dokumenty můžete stáhnout ve dvou formátech - DOC a PDF. Doporučujeme používat formát PDF, který zabraňuje různé deformaci v přenosu na jiné PC. Více o formátu PDF
* V případě že by vám nešel soubor stáhnout, vyzkoušejte alternativní link.
K čemu dokumenty slouží

Potvrzeni od doktora
Tento dokument vyžadujeme jako potvrzení od vašeho dětského lékaře, že dítě je zdravotně způsobilé k účasti na táboře. Toto potvrzení se vystavuje vždy na dva roky (pokud nedošlo u dítěte k žádné závažné změně zdravotního stavu), proto pokud máte ještě platné potvrzení z jiné akce, můžete využít i to. Neodkládejte potvrzení na poslední chvíli, neboť v období července, se může stát, že lékař bude mít dovolenou a bez tohoto potvrzení nemůžeme přijmout dítě na tábor.
Odevzdává se při nástupu dítěte na tábor (u odjezdu autobusu).

Nástupní list dítěte
Neboli bezinfekčnost. Zákonný zástupce v den nástupu na tábor potvrzuje, že dítě netrpí žádnou infekční chorobou a neprojevuje známky onemocnění (teplota, průjem atd).
Odevzdává se při nástupu dítěte na tábor (u odjezdu autobusu).

Poslední informace před odjezdem
V dokumentu najdete informace o odjezdu a příjezdu dětí na tábor, jsou zde stručně uvedeny všechny potřebné věci, které budeme vyžadovat při nástupu dítěte na tábor, seznam doporučených věcí, které si sbalit, adresa tábora a jiné kontakty. Tento dokument slouží také při přípravě a balení dítěte na tábor, aby při odjezdu dítě mělo vše řádně připravené a vyhnuli jsme se tak různým nepříjemnostem. Doporučujeme si tento dokument vytisknout a zkontrolovat těsně před posledním odchodem z domu.
Tento dokument se neodevzdává, slouží pro vlastní potřebu.
ORVO Tábor
Kontakt
OrvoSport Bučovice z.s.
Nové sady 988/2
602 00 Brno
IČ: 04951581
Telefon
601 543 619
Email
vedouci@orvo.cz
Spojte se s námi
Aktuality