Vedoucí tábora
Roman Stejskal

Věk: 29
Studium/Práce: Produktový manažer, Student na Filozofické fakultě
Status: Hlavní vedoucí
Kontakt: stejskal@tuxi.cz
O mně: Na tábor do Vřesovic jezdím již do malička a posledních pár let se zde objevuji v pozici vedoucího. Tohle místo mám obzvláště rád, hlavně v době letních táborů, kdy můžu své každodenní starosti zahodit za hlavu a plně se věnovat dětem, se kterými si vždy užiji spousty zábavy a pokaždé si odvážím nepřeberné množství zážitků. Mimo táborový čas se dětem věnuji ještě jako oddílový vedoucí v Našem sportovním Orvo kroužku. Ve volném čase rád sportuji, ať už snowboard v zimě nebo tenis a brusle v létě.
Tom "Viki" Vykoukal

Věk: 25
Studium/Práce: VUT v Brně - FEKT
Status: Zástupce hlavního vedoucího
Kontakt: vykoukal25@seznam.cz
O mně: Vřesovice jsou jedním z mých nejoblíbenějších míst. Už jako malý jsem zde na táboře poletoval a snažil se ukořistit nějaký ten bod pro skupinku. Na poslední roky mám obzvláště mnoho nezapomenutelných vzpomínek. Nejen pro to jsem se rozhodl, že sem budu jezdit nadále jako vedoucí, abych svou fantazií dal možnost mladším si na táboře užít minimálně stejné množství zábavy, jako kterou jsem si na něm užil já. Jinak trénuji děti Bučovického baseballového oddílu, rád jezdím na kole, lyžích a snowboardu.
Petr "Hany" Hanák

Věk: 25
Studium/Práce: VUT v Brně - FEKT
Status: Zástupce hlavního vedoucího
Kontakt: pedrohanak@seznam.cz
O mně: Vřesovice byly prvním táborem, na které jsem jel a to již jako malé dítě. Po vystřídání různých táborů, nejen u nás, ale také mezinárodních, v zahraničí, jsem se do Vřesovic chtěl zase vrátit. Jsem rád že mám možnost dětem dopřát úžasné chvíle jejich prvního či několikátého tábora. Kromě studia, své volné chvíle trávím především sportovními aktivitami, hudbou, četbou a opět sportovními aktivitami.
Ondra Vykoukal

Věk: 22
Studium/Práce: PrF MUNI
Status: Vedoucí
Kontakt: strilac@seznam.cz
O mně: Vzpomínám, když jsem měl jet poprvé na tábor. Abych pravdu řekl moc se mi sem nechtělo :D. Ale po čtrnácti dnech plných dobrodružství jsem si nedokázal představit lepší místo pro strávení prázdnin. Vzpomínky na dny plné her a zábavy se ke mně vracely i dlouho po skončení prázdnin. Po několika táborech jsem se rozhodl, že takové vzpomínky bych rád dopřál i dalším dětem a tak jsem se rozhodl, že pojedu jako vedoucí. Mimo tábor hraji baseball za Bučovice, jezdím na kole nebo na lyžích.
Monča Tichá

Věk: 28
Studium/Práce: Odborný pracovník v laboratorních metodách
Status: Vedoucí
Kontakt: m.ticha@volny.cz
O mně: Vřesovice jsou místo, na které ráda jezdím už od dětství. Osm letních táborů a nespočet víkendů jsou toho důkazem. A stovky skvělých táborových zážitků jsou důvodem, proč se tam v létě ráda vrátím jako vedoucí.
Marie "Mája" Čiháčková

Věk: 23
Studium/Práce: Univerzita Palackého v Olomouci - FTK
Status: Vedoucí
Kontakt: mariecihackova@seznam.cz
O mně: Přestože jsem byla na táboře ve Vřesovicích jen párkrát, toto místo jsem si velmi oblíbila. Poznala jsem tu super lidi a vždycky si tu užiju spoustu srandy. Ráda pracuju s dětmi a ve volném čase tancuju a sportuju.
Bruno Houser

Věk: 21
Studium/Práce: Tesař
Status: Vedoucí
Kontakt: goofy98@centrum.cz
O mně: Ve Vřeskách si užívám pořádnej zábavy a poznávám nové přátele už celé čtyri roky. Dyž sem sem jél poprvé, nevěříl sem, že si to tu tak zamiluju. A dyby to šlo, tak z tama ani neodjedu. Dycky tam sou bezva ludé. Mezi moje záliby patří atletika, všelijaké míčové hry a jízda na kole.
Filip Kilián

Věk: 26
Studium/Práce: Warhorse studios
Status: Vedoucí
Kontakt: killda39@seznam.cz
O mně: Vřesovice jsou pro mne snad jediným místem odpočinku v mém hektickém životě. Jelikož jsem dobrodruh, miluji přírodu v okolí a práce s dětmi je občas také dobrodružstvím. I když mám svůj věk, stále se cítím jako dítě a doufám, že mi to ještě dlouho zůstane.
Monča "Mošona" Bělochová

Věk: 21
Studium/Práce: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Status: Vedoucí
Kontakt: belochova.monika@seznam.cz
O mně: Do Vřesovic jezdím už nějaký ten pátek a ráda toto místo navštěvuji i mimo tábor. Jako dítě jsem se objevila na tomto táboře již pětkárt a musím říct, že díky 14 dním plného dobrodružství si neumím představit, že bych na tento tábor nejela. Vzpomínky na hry, zábavu a děti, s kterými jsem pobývala na táboře, se mi vracely i po skončení prázdnin. Jsem moc ráda, že můžu být součástí tábora a předat ostatním dětem skvělé zážitky plného dobrodružství. Mezi mé zájmy patří sport, turistika a četba.
Katka "Káťa" Šumberová

Věk: 22
Studium/Práce: Gymnázium a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov 
Status: Vedoucí
Kontakt: sumberova.kat@gmail.com
O mně: Na tábor do Vřesovic jezdím od svých 6 let. Vždy jsem na táboře potkala mnoho nových i starých kamarádu a s některými jsem v kontaktu, i když už nejezdí. Místo jako Vřesovice jsou pro mě srdeční záležitost a důležitou součástí mého života, vždy se nemůžu dočkat, kdy začne nove dobrodružství,plno her a mnoho zábavy s dětmi. Protože jsem už trochu odrostlejší na dítě (výškou bych mohla jezdit jako dítě pořád), ale věkem se na Vás, už budu těšit jako vedoucí. Mezi mé zájmy patří sport.
Ondra "Levas" Levíček

Věk: 22
Studium/Práce: Univerzita obrany v Brně
Status: Vedoucí
Kontakt: olevicek@gmail.com
O mně: Když jsem jel na tábor poprvé v 7 letech tak bych si ani v duchu nedokázal představit, že bych někdy jel jako vedoucí. Vřesovice je nejlepší místo na světě kde si odpočinete, zažijete spoustu dobrodružství a odvezete si nespočet vzpomínek. Nepochybuji, že si každý toto místo zamiluje jako já. Ve svém volném čase hraji na kytaru nebo hraji fotbal a v zimě trávím čas na lyžích.
Mates “Kari” Čiháček

Věk: 21
Studium/Práce: Mendelova univerzita v Brně
Status: Vedoucí
Kontakt: matouscihacek@seznam.cz
O mně: Na táboře ve Vřesovicích jsem jako dítě nikdy nebyl, což mě velmi mrzí, ale snažím se to dohnat nyní jako vedoucí. V minulých třech letech jsem tedy na táboře strávil tolik času, kolik jsem mohl a snažil se být na co nejvíce hrách. V průběhu těchto čtrnácti letních dní se užije spoustu srandy jak s dětmi tak s ostatními vedoucími a vždy se z tama vracím s těmi nejlepšími pocity a vzpomínkami.
Eliška "Dafina" Stránská

Věk: 20
Studium/Práce: Gymnázium Bučovice
Status: Vedoucí
Kontakt: eliska.stranska@tiscali.cz
O mně: Do Vřesek nejedu poprvé a ani naposled. Vždycky si odvážím plno skvělých zážitků a vzpomínek. Většinou mě zastihnete v sedle na koni nebo na tréninku historického šermu. Také ráda čtu a nebo se prostě jen válím a nic nedělám
Andrea "Broskev" Sedláčková

Věk: 19
Studium/Práce: Gymnázium Bučovice
Status: Vedoucí
Kontakt: andrea-lili@seznam.cz
O mně: Vřesovice jsou místem, kam si jezdím odpočinout a užít si spoustu zábavy. Jsou tu úžasní lidé a příroda, v okolí tábora je prostě to pravé místo pro strávení letních dnů. Mimo tábor se věnuji hře na hudební nástroje, historickému šermu, turistice a četbě.ORVO Tábor
Kontakt
OrvoSport Bučovice z.s.
Nové sady 988/2
602 00 Brno
IČ: 04951581
Telefon
601 543 619
Email
vedouci@orvo.cz
Adresa tábora
Jméno dítěte
Orvo Tábor Vřesky
Vřesovice 365
p. Ježov
696 48
Spojte se s námi
Aktuality